19 stycznia 2017
czwartek
POGODA:
ZNAJDZIESZ NAS NA:

Pan marszałek Kuchciński, według mnie, powinien był wziąć pana Szczerbę, który zwrócił się do niego per "kochany marszałku", zarządzić przerwę, wziąć pana Szczerbę z tyłu do saloniku i wytłumaczyć mu, że nawet jako człowiek wymaga zwykłego ludzkiego szacunku. I że dzieli ich właściwie różnica pokolenia – mówił Paweł Kukiz na antenie TVP Info.

Paweł Kukiz dodał też, że Kuchciński winien wytłumaczyć Szczerbie, że... ">>Kochany<< to on może mówić do taty albo partnera".

TVP Info/JpR/Fot. FB Paweł Kukiz

 

Więcej z tej kategorii...

Ćma z małym penisem nazwana na cześć Trumpa

Biolog Vazrick Nazari odkrył nowy gatunek ćmy, który nazwał  Neopalpa donaldtrumpi. Owad faktycznie przypomina prezydenta elekta USA.

Zakłócono spotkanie ze Schetyną. Padły okrzyki: "Raz, dwa trzy, niemieckie psy!"

Grzegorz Schetyna, Katarzyna Mrzygłocka i Urszula Augustyn spotkali się z mieszkańcami Tarnowa. Spotkanie zakłóciła grupa osób wznosząca okrzyki obrażające polityków Platformy Obywatelskiej.

Ostra "dyskusja" posłów PiS i Nowoczesnej: "Jesteście nowotworem demokracji", "G**no prawda"

Jesteście nowotworem demokracji, rakiem, który toczy polski parlamentaryzm  mówił na antenie TVP Info poseł PiS Dominik Tarczyński.

Będzie drugi Wałęsa? Schmidt zgłosiła Owsiaka do Pokojowej Nagrody Nobla

Nie ma innego przykładu tak angażującego wiele osób w pięknym celu – tłumaczy posłanka Nowoczesnej Joanna Schmidt, która zgłosiła kandydaturę Jerzego Owsiaka i WOŚP do Pokojowej Nagrody Nobla.

"Ucho prezesa" Pawłowicz nie śmieszy: Górski "obserwował Prezesa głównie oczami Gazety Wyborczej i TVN-u"

Satyryczny program internetowy "Ucho prezesa" nie bawi posłanki PiS Krystyny Pawłowicz, która zarzuciła mu "ciężki humor".

Wycinki WOŚP ciąg dalszy? TVP zapikslowała serduszko w "Rolnik szuka żony"?

Rozstanie TVP z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy nie należy do przyjaznych. Wygląda na to, że incydent z wymazaniem z kurtki Arkadiusza Myrchy logo WOŚP nie był odosobnionym przypadkiem specyficznego bojkotu WOŚP.

Publicysta "GW" dla amerykańskiego magazynu: Umundurowani członkowie PiS skandowali, że "na drzewach, zamiast liści, będą wisieć syjoniści"

Konstanty Gebert w swoim tekście dla amerykańskiego magazynu "Moment" przedstawił niemającą wiele wspólnego z prawdą historię z Wrocławia.

Zima zagraża dziełom sztuki w Neapolu

Pracownicy neapolskiego muzeum Pinacoceta di Brera uratowali 40 obrazów przed zniszczeniem, które spowodować mogły niekorzystne warunki atmosferyczne.

 

 

Kamiński: Nienawiść do Tuska motywuje Kaczyńskiego, nie wiem, do czego to go prowadzi

Polska

Poseł Unii Europejskich Demokratów, odnosząc się do kwestii przyszłości Donalda Tuska w strukturach europejskich, uważa, że sojusz chadeków, konserwatystów i liberałów, który doprowadził do wyboru Antonio Tajaniego na szefa europarlamentu, "raczej zwiększa szansę Donalda Tuska".

Policja ściąga zwiększone siły. Protest podczas wizyty Kaczyńskiego na Wawelu

Polska

W czasie wizyty na Wawelu szefa PiS Jarosława Kaczyńskiego, który składał kwiaty na grobowcu pary prezydenckiej – Lecha i Marii Kaczyńskich – znów doszło do protestów.

Giertych: Jestem przestępcą, dokonuję autodenuncjacji

Polska

Roman Giertych skomentował fakt poszukiwania przez policję osób, które protestowały przed sejmem 16 grudnia. Powiedział, że zgłasza szefowi MSWiA Mariuszowi Błaszczakowi, iż także był wśród protestujących ludzi.

Wałęsa do Cenckiewicza: Moralisto, nie rezygnuj! Będzie starcie?

Polska

Czy dojdzie do bezpośredniej konfrontacji Lecha Wałęsy i Sławomira Cenckiewicza? Były prezydent zapowiedział, że 20 stycznia pojawi się na konferencji dotyczącej swojej przeszłości.

Kurski zapowiada: Będziecie płacić, będzie " telewizja publiczna z prawdziwego zdarzenia"

Polska

Telewizja publiczna, mimo braku realnego wsparcia finansowego z abonamentu, w 2016 r. dała radę, jeśli chodzi o wypełnienie misji publicznej – mówił na konferencji prasowej Jacek Kurski.

Kożuchowskiej sposób na urodę? "Czerpię z genów"

Po godzinach

Nie mam czasu na spa i dbanie o siebie – powiedziała Małgorzata Kożuchowska w wywiadzie dla "Super Expressu". Aktorka zaznaczyła przy tym, że "przed urodzeniem dziecka też nie wyglądało to szczególnie lepiej". 

Wassermann: Mam coraz silniejsze wrażenie, że ktoś mocny stał za Amber Gold

Polska

Im bardziej przyglądam się sprawie Amber Gold, im więcej czytam dokumentów, tym silniej odnoszę wrażenie, że ktoś bardzo mocny stał za małżeństwem P. – powiedziała w wywiadzie z "Gazetą Polską" Małgorzata Wassermann.

Duda: Pokój między Izraelem a Palestyną tylko dzięki porozumieniu obu stron

Polska

Żaden podmiot trzeci nie zdoła wymusić ani na Izraelu, ani na Palestynie tego, aby zaistniał tu trwały pokój – mówił po spotkaniu z prezydentem Palestyny Mahmudem Abbasem Andrzej Duda.

Jakubiak: Przedstawiciele części opozycji niedługo sami się zaorają

Polska

Widzieliśmy screeny maili od pani Lubnauer. Nikt nawet by nie założył, że można tak kłamać i mówić, że nie było takich dokumentów. Czy to, że Rabiej kłamał ewidentnie, jest jak zwykle wynikiem nieporozumień? – pytał na antenie telewizji Republika Marek Jakubiak.

Szymański: Szydło zgodna z May. Co ustaliły panie premier?

Polska

Pani premier Szydło przedstawiła szczegółowe oczekiwania dotyczące gwarancji praw nabytych Polaków w Wielkiej Brytanii. Obie panie premier zgodziły się, że ta sprawa powinna zostać załatwiona możliwie szybko na zasadach wzajemności – mówił wiceszef MSZ Konrad Szymański.

Pogoda Warszawa z serwisu
Informujemy, pokazujemy i nazywamy rzeczy po imieniu. Słowem: pokazujemy świat takim, jaki jest. Znajdziecie nas na:

www.wsensie.pl
www.wsensie.tv
www.facebook.com/wsensiepl
www.twitter.com/wSensie


logo wSensie
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo.

2017 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.