środa
| 25 kwietnia 2018
 

"Prawicowcy" nie kryją oburzenia. Dziś lewicowa młodzież ma w du*ie podstawowe wartości!

Ewa Zajączkowska: | 17 lipca 2017

Zdjęcie wykonane podczas niedzielnego protestu działaczy KOD i polityków "opozycji totalnej" pod sejmem ukazujące młodzież siedzącą na Pomniku Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego szybko obiegło internet i wywołało wiele komentarzy. 

Prawicowe portale społecznościowe i grupy dyskusyjne zarzuciły brak poszanowania dla wartości i hasła "Bóg! Honor! Ojczyzna!", które znalazły się pod siedzeniami aktywistów KOD.

"Rozumiem, nie każdy musi być patriotą, ale chyba podstaw dobrego wychowania ktoś ich uczył w domu?"

– czytamy na jednej z grup dyskusyjnych wolnościowego ugrupowania politycznego.

"Dlaczego logo KOD jest nad flagą Polski? Toż to znieważenie symboli narodowych"

– czytamy w komentarzach na innej grupie dyskusyjnej.

"Skoro ich idolami są Wałęsa, Mazguła i podobni, to ciężko się dziwić, że właśnie taki stosunek mają do naszych bohaterów. Hańba, a porównania do Targowicy a propos donosów na Polskę do innych krajów jeszcze bardziej uświadamiają nam, jakiego pokroju są to ludzie. To nie Polacy według znaczenia kulturowego i duchowego, a jedynie ich przynależność administracyjna"

– pisze internauta pod udostępnionym zdjęciem.

Ewa Zajączkowska/Fot. FB Mateusz Pławski


Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | Po godzinach | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij