poniedziałek
| 19 marca 2018

Saramonowicz znowu w akcji: "Rodzina i kościół uczą nienawiści do homoseksualizmu"

Redakcja: | 25 września 2017

"Problemem polskiej szkoły nie są dzieci o skłonnościach homoseksualnych, ale dzieci, które nauczono w rodzinach, kościołach i od niedawna w jawnej propagandzie państwa nienawiści do homoseksualistów" - napisał na swoim Facebooku reżyser Andrzej Saramonowicz.

"I wyszła z mojego życia jak z kibla jakiegoś", "Pała mi furgocze jak ruski wentylator", "Czekamy tu na ciebie. Ja i moja owulacja" – to tylko niektóre "perełki", jakie można było usłyszeć w dwóch najgłośniejszych komediach ("Testosteron", "Lejdis") wyreżyserowanych przez Andrzeja Saramonowicza.

Największą jednak komedią tego reżysera jest fakt, iż nic lepszego nie zdołał w swoim życiu nakręcić. Co można w takim razie zrobić, aby utrzymać się na fali, "ściankach", rautach i w mediach? Są dwie możliwości: poprawić swój "warsztat" albo pozostać na tym samym poziomie, z nudów wejść na Facebooka i... napisać coś wyjątkowo głupiego.

"Problemem polskiej szkoły nie są dzieci o skłonnościach homoseksualnych, ale dzieci, które nauczono w rodzinach, kościołach i od niedawna w jawnej propagandzie państwa nienawiści do homoseksualistów"

– naskrobał Saramonowicz.

Pb/Saramonowicz

 

 

 


Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | Po godzinach | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij