18 listopada 2017
sobota
POGODA:
ZNAJDZIESZ NAS NA:

Krzysztof Bukiel, szef Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy popisał się niewybrednym komentarzem odnośnie wsparcia jakie okazali protestowi rezydentów niektórzy celebryci. 

W porannej rozmowie z Radiu Zet przewodniczący OZZL stwierdził, że ubolewa, że do wkradła się polityka. Stwierdził, że bardzo tego nie chciał.

– Ale jak przychodzi do mnie aktorka i przychodzi do mnie osobiście, gdzie leżę, ja akurat głodowałem i mówi "popieram was, rzeczywiście pacjenci źle mają, trzeba coś z tym zrobić:, to co, ja mam ją wyganiać? Ja jej jako człowiek kulturalny i bym powiedział normalnie wychowany, ja powiem dziękuję pani za poparcie. A co ja mam powiedzieć? Bo pani gdzie indziej protestowała w proteście, który mnie oburza i dlatego ja mam panią wyganiać. No jestem człowiekiem normalnym, w miarę mam nadzieję kulturalnym i po ludzku jej dziękuję za to, że przyszła. Ale to jest zupełnie co innego

– odniósł się do wizyty Krystyny Jandy w "obozie" protestujących lekarzy.

– Powiem tak, że jak do Chrystusa prostytutki też przychodziły i to nie oznacza, że Pan Jezus był złym człowiekiem. To jest absurd, to jest tak prymitywne oskarżenie, że ja po prostu aż się dziwię, że takie oskarżenia są

– dodał odnosząc się do jej poparcia dla tzw. "czarnych protestów", z którymi się nie zgadza.

radiozet.pl/AG/Fot. Facebook Krystyna Janda

 

wycinka w puszczywycinka w puszczy białowieskiejekolodzyhodowla noreknorka hodowlana, ferma norekzakaz hodowli zwierzat futerkowychzakaz hodowli noreknorki Prawda o hodowli norek

Więcej z tej kategorii...

Cejrowski: Prezydent "Budyń" sprzeciwia się wszystkiemu co sensowne. Z głupkami nie warto rozmawiać!

Jak w każdy czwartek, Wojciech Cejrowski gościł w TVP Info, gdzie wraz z redaktorem Rachoniem omawiał bieżące wydarzenia polityczne. Podróżnik odniósł się m.in. do słów prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza.

Stanowski bezpardonowo o samobójcy spod Pałacu Kultury: "Był pierdo*nięty! To sytuacja jak z Kononowiczem!"

Dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski słynie z ciętego języka. Tym razem odniósł się do Piotra S. – mężczyzny, który 19 października podpalił się pod PKiN.

Zakaz leczenia homoseksualizmu coraz bliżej. To ważniejsze niż homo-małżeństwa

Homolobby chce zakazać terapii homoseksualizmu, nawet dla tych, którzy chcą się z niego leczyć. Właśnie rozpoczęta została kampania na rzecz zaprzestania terapii homoseksualizmu.

Rywal Ryszarda Petru porównał go do ...bramkarza Buffona. "To jest możliwe!"

Piotr Misiło stoczy niebawem pasjonujący bój z Ryszardem Petru o przywództwo w Nowoczesnej. Obaj politycy zdążyli już nieraz zaczepić się na portalach społecznościowych, a że słyną z oryginalnych wypowiedzi, walka o prymat obfitować będzie pewnie w wiele kwiecistych porównań.

"Hiena roku" znowu "gryzie" na Twitterze. Obraża PiS i Marsz Niepodległości: Rasiści, antysemici i debile!

Tomasz Lis nieraz dał się poznać jako ostry przeciwnik obecnego rządu jak i szeroko pojętej prawicy. Nie ma dnia, aby laureat niechlubnej dziennikarskiej "Hieny roku" (za m.in. "wielokrotne łamanie etyki dziennikarskiej") nie napisał/powiedział czegoś obraźliwego wobec wspomnianej grupy osób.

Europejski odpowiednik Petru zakasa rękawy na Polską praworządność

Na konferencji prasowej w Strasburgu dzień przed debatą na temat praworządności w Polsce i przyjęciem rezolucji w tej sprawie, Guy Verhofstadt zapowiada sankcje finansowe wobec naszego kraju za rzekome łamanie prawa. Verhofstadt uważa, że najlepszą karą dla polskiego rządu byłaby decentralizacja funduszów strukturalnych.

Grzegorz Braun: Prezydent Duda wyraźnie określił, komu prezyduje, a komu prezydować nie chce

Grzegorz Braun odniósł się do sprawy wystosowanych zaproszeń do uczestnictwa w oficjalnych obchodach Święta Niepodległości.

Niesiołowski mocno po bandzie: Kukiz'15 i PiS to partie meneli. To chuligani polityczni, chamstwo, prostactwo i antyukraińskie zdziczenie

Stefan Niesiołowski (Europejscy Demokraci) po raz kolejny w niesublimowany sposób zaatakował przeciwników z ław sejmowych. Polityk, który słynie głównie z brutalnego języka, skrytykował oponentów m.in. za... brak kultury.

Nowy hymn "opozycji totalnej"? Powstał utwór ku czci samobójcy spod PKiN [WIDEO]

Polska

Jacek Kleyff nagrał utwór poświęcony mężczyźnie, który w ramach protestu przed obecną władzą, dokonał samospalenia pod Pałacem Kultury i Nauki. Piosenka nosi tytuł "Piotr S". Spoczywa na nas odpowiedzialność za to, co z tym wydarzeniem zrobimy – powiedział bard.

Kaczmarczyk dla wSensie: Rząd nie może pozwolić na niszczenie przemysłu futrzanego

Polska

Norbert Kaczmarczyk z ugrupowania Kukiz'15 to niewątpliwie świeży powiew na polskiej scenie politycznej. Poseł ustosunkował się w rozmowie z dziennikarzem wSensie.pl do kontrowersyjnego projektu likwidacji jednej z najbardziej dochodowych branży polskiej gospodarki. Mowa tu o hodowli zwierząt futerkowych.

Policja będzie zatrzymywać i "trzepać" domy poszukiwaczy! Mamy policyjną instrukcję!

Polska

Dokument ma na celu uświadomienie funkcjonariuszy, jak mają postępować z poszukiwaczami skarbów, detektorystami, którzy za pomocą wykrywaczy metali i innych urządzeń elektronicznych poszukują zabytków.

Wskrzeszanie trupa, czyli innowacyjny, elektryczny FSC Lublin

Gospodarka

Podczas Kongresu 590 spółka Ursus SA zaprezentowała prototyp pierwszego elektrycznego samochodu polskiej produkcji.

Warszawska policja zachęca: Wstąp do ekipy Kulsona, a rozbijesz niejeden gang!

Po godzinach

Warszawscy policjanci to jednak mają poczucie humoru... i dobrych marketingowców. Na Twitterze rozniosła się grafika zachęcająca do wstąpienia do "drużyny Kulsona". Mundurowi obiecują, że z nimi rozbije się niejeden gang. Ostatnie słowo stylizowane jest na nazwę niedawnej promocji w jednej z sieci marketów w Polsce.

Raz, dwa trzy, co w szczepionce znajdziesz Ty? (Część I)

Opinie

W społeczeństwie pokutuje mnóstwo mitów na temat szczepionek. Są osoby, które twierdzą, że w skład szczepionek wchodzą śmiercionośne substancje lub na przykład mózg królika, czy serce krowy. Jak jest faktycznie?

Jacek Żakowski: Eurodeputowani Platformy Obywatelskiej uratowali honor Polski!

Polska

Jacek Żakowski na antenie TOK FM podziękował Danucie Huebner, Róży Thun, Michałowi Boniemu, Juli Piterze, Danucie Jazłowieckiej i Barbarze Kudryckiej za poparcie rezolucji przeciwko Polsce.

Ziemkiewicz ostro na Twitterze do Jandy: Polacy kazali w*pierdalać elitom, do których się pani zalicza

Polska

Dziennikarz i publicysta Rafał Ziemkiewicz znany jest ze swego ciętego języka i rozlicznych ripost. Tym razem nie oszczędził Krystyny Jandy, która bardzo często dolewa oliwy do ognia za pośrednictwem przeróżnych portali społecznościowych. 

Neobanderowcy pikietowali pod polską ambasadą. "Do Europy z Banderą i UPA"

Świat

Wczoraj w Kijowie lokalny oddział neobanderowskiej "Swobody" pikietował pod polską ambasadą. Krzyczeli, że wejdą "do Europy z Niebiańską Sotnią, Banderą, Szuchewyczem i UPA".

Ukrainiec wziął ślub z 80-letnią kobietą. Zupełnym przypadkiem miał pójść do wojska...

Po godzinach

Dzień ślubu 22-letniego Ukraińca z 80-letnią mieszkanką ukraińskiej Winnicy zupełnie przypadkiem miał miejsce ledwie sześć dni po otrzymaniu wezwania do wojska. Kobieta bowiem wymaga stałej opieki ze względu na niepełnosprawność.

Pogoda Warszawa z serwisu
Informujemy, pokazujemy i nazywamy rzeczy po imieniu. Słowem: pokazujemy świat takim, jaki jest. Znajdziecie nas na:

www.wsensie.pl
www.wsensie.tv
www.facebook.com/wsensiepl
www.twitter.com/wSensie


logo wSensie
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo.

Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.