piątek
| 23 marca 2018

Shaded otrzymała niemoralną propozycję. "Miałam wypić z nim butelkę szampana, nago, w jego prywatnej saunie"

Redakcja: | 07 listopada 2017
Miriam Shaded

 

Jak wiecie temat praw kobiet nie jest mi obojętny. Dlatego postanowiłam się podzielić z wami co najmniej jednym doświadczeniem, o którym mi po prostu będzie najłatwiej napisać, ale tak naprawdę ciężko mi nawet jest policzyć przy ilu sytuacjach mogłabym napisać #metoo #jateż – napisała na swoim Facebooku prezes Fundacji Estera, Miriam Shaded.

"Moja przyjaciółka, poniżej opisała przykład wymuszenia obcowania płciowego przy nadużyciu władzy"

– napisała Shaded, publikując na swoim portalu post bliskiej jej osoby. Prezes "Estery" ujawniła przy tym, że sama była namawiana do podobnych rzeczy.

"Przykładem takiej sytuacji jest moje doświadczenie z pewnym inwestorem co współpracowałam w biznesie, jeszcze zanim założyłam Fundacje Estera i zajęłam się pomocą ofiarą islamu. Jako współudziałowiec i prokurent jednego projektu prowadziłam zaawansowane prace nad sprzedażą części udziałów firmy, gdyż brakowało nam środków na promocję projektu w zasięgu ogólnopolskim. Negocjacje i całe due diligence trwało ok trzech miesięcy. Pamiętam, że tym okresie miałam wiele nieprzespanych nocy w związku z ilością pracy związaną z pozyskaniem tego Inwestora. Gdy już wszystko było ustalone i inwestor podjął pozytywną decyzję o wykupieniu puli udziałów, otrzymałam jeden dodatkowy warunek… Kulturalnie i elokwentnie zażądał bym z nim wypiła butelkę szampana, nago w jego prywatnej saunie. Chciał w ten sposób uroczyście rozpocząć naszą współpracę i przyjąć mnie wraz z moimi wspólnikami do swojego grona. Odpowiedziałam, że nie mogę się na to zgodzić i odeszłam od "stołu negocjacyjnego". Projekt nad którym pracowałam przez ponad dwa lata i który mógł zarabiać miliony, nie został wdrożony"

– opisała bardzo nieprzyjemną sytuację ze swoim udziałem Miriam Shaded (pisownia oryginalna – red.).

Facebook.com/Pablo/Fot. Facebook Miriam Shaded


Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | Po godzinach | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij