sobota
| 24 marca 2018

Andruszkiewicz o krytykach Marszu Niepodległości: Lewackich redaktorów boli du*a, gdy widzą dumnych Polaków. Przyzwyczajajcie się do tego bólu!

Redakcja: | 13 listopada 2017
Andruszkiewicz

 

Choć tegoroczny Marsz Niepodległości przebiegł sprawnie i spokojnie, lewicowe media i tak nie przepuściły okazji, żeby tę patriotyczną inicjatywę zaatakować. Aby zdyskredytować Marsz, wyciągali w dyskusji nieliczne, niefortunne hasła niektórych uczestników wydarzenia.

Do opisanych wyżej działań lewicowych mediów, odniósł się poseł Adam Andruszkiewicz.

"Od dwóch dni w zagranicznych i niektórych niby »polskich« mediach trwa obrzydliwa nagonka na Marsz Niepodległości. Przedstawiany jest jako »marsz faszystów«, jakiś »rasistów« i tego rodzaju bzdury. Wszystko po to, by zohydzić Polaków. Wiem, że lewackich panów redaktorów bardzo boli pewna część ciała, kiedy widzą na ulicach morze dumnych Polek i Polaków z biało-czerwonymi flagami. Wiem, że nienawidzicie narodowej dumy, gardzicie Polakami, których uznajecie za gorszych. Ale mam dla was złą wiadomość :) Musicie się do tego bólu przyzwyczaić. My się nie cofniemy, będziemy dumnie głosić hasła silnej Polski, bez względu na wasz jęk i jad, jakim plujecie. A ja osobiście będę robił wszystko, aby nasz wspólny Marsz zakończył się budową dumnej i bogatej Polski, która będzie budzić szacunek w całej Europie"

– napisał na swoim Facebooku były parlamentarzysta Kukiz'15 (pisownia oryginalna – red.).

"Także, panowie »redaktorzy« musicie przyzwyczaić się do waszego bólu. Bo będzie coraz większy. A, i przy okazji dbajcie o swoje kolana - domyślam się, że jak wymyślacie te swoje paszkwile na nas, to robicie to w wiadomej pozycji wobec waszych obcych pracodawców. Pamiętajcie tylko, że jeśli otwarcie plujecie na własny Naród, to żaden inny nie będzie was nigdy szanował. Może i ktoś w Brukseli poklepie po plecach, sypnie parę euro - ale i tak, będą wami szczerze gardzić. Bo kto pluje na własną Ojczyznę, ten nigdy nie będzie szanowany. Nigdy. Miłego wieczoru!"

oznajmił stanowczo Adam Andruszkiewicz.

Facebook.com/Pablo/Fot. wsensie.tv


Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | Po godzinach | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij