niedziela
| 20 maja 2018
 

"Polska smakuje" także na komórkach!

Michał Jerzy Kowalczuk : | 10 maja 2017

Agencja Rynku Rolnego przygotowuje aplikację mobilną dla konsumentów, dzięki której odnajdą producentów produktów regionalnych i tradycyjnych.

Celem uruchomienia aplikacji jest przede wszystkim dotarcie do turystów i zaproponowanie im tradycyjnych produktów kulinarnych z różnych zakątków Polski. "Polska smakuje" to jednak nie tylko pojedyncza aplikacja. Pod tym hasłem prowadzone są wszystkie działania Agencji, które mają promować rodzimą produkcję rolno-spożywczą wśród Polaków.

Symbol "Polska smakuje" został już wykorzystany m.in. przez producentów mięsa w kampanii promocyjnej przed Świętami Wielkanocnymi ("Polska smakuje każdego dnia"). Już za kilka tygodni produkty z tym hasłem bedą dostępne na stacjach benzynowych w całym kraju oraz w punkach obsługi pasażerów krajowych środków transportu.

Producenci chcący wykorzystać hasło "Polska smakuje" muszą spełniać warunki stawiane przed produktami tradycyjnymi lub regionalnymi. W ramach szerokich działań promocyjnych pod tym sloganem Agencja umożliwia polskim producentom żywności udział w targach i misjach handlowych za granicą oraz sprzedaż polskiej żywności w państwach trzecich.

Michał Jerzy Kowalczuk

Fot. Pixabay

 

Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij