czwartek
| 22 marca 2018

Obrona Jaruzelskiego, czyli gdzie feministka ma mózg?

Sandra Skibniewska: | 16 października 2017

 Nie tylko bęben jest pusty. Pusty może być także człowiek. Różnica między pustym bębnem a człowiekiem jest taka, że to istota ludzka hodująca obumarłe komórki niszczy ostatni żywy procent zwojów mózgowych. Co za tym idzie, nie daje sobie szans na życie z umysłem, który kształci myśli, analizuje i tworzy kreatywne rozwiązania.

Częstokroć słyszę od feministek, utyskujących, że są dyskredytowane przez mężczyzn, ze względu na płeć. Rzeczone obruszają się, że to "zły" facet stygmatyzuje je przez całe życie, czując dziką samczą satysfakcję. A co, jeśli istnieją kobiety, które swoim zachowaniem udowadniają, że nie powinny w ogóle się odzywać? A co, jeśli ten "zły" chłopak kładący dłoń na ustach swej damy dobrze robi powstrzymując jej aparat artykulacyjny od popełnienia setnej gafy? Dobrze, jeśli dana niewiasta ma przy swoim boku faceta, który umie opanować jej bezsensowny słowotok. W internecie jest gorzej. Tu, "aparat mowy" jest bardziej nieprzewidywalny i oddaje się fantazji bez opamiętania.

Nie chciałam robić reklamy jednej z przedstawicielek "pustoty" umysłowej, ale owa zahaczyła kolejny raz o sferę polityki. I w tym przypadku jako Kmicic w spódnicy poczułam, że muszę rzucić rękawicę w kierunku tej plugawej osobistości. O kim mowa? Pamiętacie zapewne celebrytkę SLD Justynę Klimasarę. Nie? To ta "dama", która raczy przestrzeń internetu roznegliżowanymi zdjęciami z wydętymi ustami przypominającymi jedną z części ciała, którą zazwyczaj wydalamy szkodliwe dla organizmu substancje metaboliczne. 

Klimasara swego czasu napisała bardzo wulgarny komentarz o Żołnierzach Wyklętych. W bezpardonowy sposób podsumowała bohaterów podziemia niepodległościowego, którzy walczyli o wolność przyszłych pokoleń. Uważam, że czytanie nie jest bolesnym zabiegiem a książki nie gryzą. Wystarczy posiąść umiejętność czytania tekstu pisanego i przyswoić sobie wiedzę historyczną. Oczywiście rozumiem, że rzeczona nie zadała sobie trudu, by uważać na lekcjach języka polskiego i historii. Pewnikiem jest, że studiowała wówczas program partyjny SLD a ostatnia ławka pozwalała jej uwstecznianie się bezgranicznie. Jest mi nawet przykro, że Klimasara z powodu swojej głupoty nie może doświadczyć prawdy historycznej i gloryfikuje oszczercze teksty pod adresem polskich bohaterów. Może powinna pójść dalej, pamflety na cześć Stalina? Bo zdjęcie z panem Millerem w "przesłodkim" anturażu już było. 

Złotousta Klimasara kolejny raz postanowiła dać o sobie znać. Tym razem pochyliła się nad generałem Jaruzelskim. "Czerwona" niewiasta napisała tweeta, w którym wylewa krokodyle łzy nad pomysłem PiS. Jaki to pomysł? Zdegradować Jaruzelskiego. Co z tego, że Jaruzelski zniszczył życie ludziom z "Solidarności", cóż z tego, że złamał psychicznie wielu Polaków. To nic. Dla internetowej celebrytki "Jaruzel" jest "mężem stanu", który z powodu śmierci nie może pogrozić swoim przeciwnikom. W takich sytuacjach zaczynam zastanawiać się nad tym, czy głupoty nie powinno się karać. 

Rozumiem, że brak mózgu to efekt strawienia szarych komórek. Rozumiem, że zgnilizna umysłowa wypala kabelki mózgowe jak lutownica wzór na skórze. Są jednak pewne granice bałwaństwa. Owe zostały przekroczone w moim mniemaniu na opisanym przeze mnie przykładzie. 

Wizja przekazywania skretynienia poprzez kod DNA jest zatrważająca. Może kiedyś medycy stworzą panaceum na epidemię śmierci zwojów mózgowych? Wspaniałe gdyby można było wymienić sfatygowany rozum, dając mu szansę na ubicie komuny wewnątrzmózgowej. Komuny mentalnej, która promieniuje jak reaktor w Czarnobylu. 

twitter.com/Sandra Skibniewska/Fot. Facebook/Twitter(kolaż)


Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | Po godzinach | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij