22 lutego 2017
środa
POGODA:
ZNAJDZIESZ NAS NA:

Jeśli chcesz się spotkać z najbardziej znanym polskim świadkiem koronnym, czyli Jarosławem Sokołowskim ps. "Masa", to masz taką możliwość. Wystarczy, że będziesz w Poznaniu i... zapłacisz.

"Masa" stał się już niemal celebrytą – wydaje książki, regularnie pojawia się w mediach. Mimo, że w studio telewizyjnym zazwyczaj zasiada w kominiarce, to kojarzy go większość Polaków. Przed laty był on członkiem mafii pruszkowskiej, zajmował się głównie rozbojami. Dzięki jego zeznaniom członków "Pruszkowa" udało się zamknąć w więzieniu.

Teraz z "Masą" można spotkać się w Poznaniu. Wystarczy uiścić opłatę w wysokości 65 złotych. Za "stówkę" można dostać pakiet "premium" – oprócz biletu otrzymamy również książkę z autografem. Czy skruszony gangster wyruszy w tournee po Polsce?

epoznan.pl/Bukans/Fot. YouTube

Więcej z tej kategorii...

Niecik o Wiśniewskim: Jest kłamcą, mówił o miłości, a zaraz zdradził i się rozstał

Gwiazdor muzyki disco polo zaatakował ogół celebrytów. Imiennie oberwało się Michałowi Wiśniewskiemu. Tomasz Niecik zapewnił przy tym, że on sam pozostaje sobą.

Mama chce wnuki, Krupa na razie stawia weto

Gdybym nie pracowała, to pewnie już siedziałabym z dwójką dzieci w domu. Ale czy byłabym szczęśliwa? Nie sądzę – wyznała w rozmowie z magazynem "Flesz" Joanna Krupa.

Kaczyńskiego refleksja na Dzień Kota: Dzisiaj mamy nowe pokolenie tych zwierząt...

Prezes PiS, znany miłośnik kotów, był zaskoczony, kiedy podczas rozmowy z Radiem Białystok dowiedział się, że w piątek obchodzony jest... Dzień Kota.

Rubik politykuje: Napiszmy premierce, jak niebezpiecznie jest być kobietą w Polsce!

Modelka Anja Rubik po raz kolejny wzięła się za politykowanie. Tym razem obawia się wprowadzenia całkowitego zakazu aborcji.

Tak całuje... Andrzej Duda! Prezydencka para składa walentynkowe życzenia

Wszystkim zakochanym i kochającym życzymy... szczęścia w miłości! – napisał na Twitterze Andrzej Duda.

"Kiepski" kiepsko studiował: "Na zajęcia przychodziło się prosto z imprezy"

Miałem różne doświadczenia z kobietami i z alkoholem – ale któż ich nie miał? Szczególnie jeśli studiował na przełomie lat 60. i 70. – opowiada Andrzej Grabowski.

Holland zadziwia: Ekologia i gender są ważniejsze od ekonomii. Bezrobocie da się zwalczyć

Znana reżyserka przedstawiła swoją, dość oryginalną, hierarchię problemów dotyczących współczesnego świata.

Ogórek walczy z Lisową: "Pani Haniu, proszę zająć się modą" vs "moda na czerwone już zupełnie passe?"

Magdalena Ogórek starła się na Twitterze ze znaną dziennikarką Hanną Lis. Była kandydatka na prezydenta ostro odpowiedziała żonie Tomasza Lisa, odsyłając ją do pisania o modzie.

 

 

Jaki: Wybrali Polskę na chłopaka do bicia

Polska

Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki skomentował raport, którzy przygotowany został przez przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce. Można w nim przeczytać m.in., że w Polsce dochodzi do łamania prawa, zmiany zmierzają do ograniczenia suwerenności sądów, a sędziowie są fizycznie atakowani.

Grupiński: Metoda Kaczyńskiego to otaczać się miernymi. Kuchcińskiemu złamano kręgosłup

Polska

Były szef klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej uważa, że marszałek sejmu Marek Kuchciński "bardzo dobrze pasuje do koncepcji Jarosława Kaczyńskiego". Rafał Grupiński przyznał, że szanse na odwołanie obecnego marszałka są niewielkie.

Niemcy: Za wyłudzenie socjalu ekspresowa deportacja

Świat

Niemieckie władze planują zmienić prawo, by za wyłudzenie świadczeń socjalnych groziła szybka deportacja. Dotąd tak było tylko w przypadku skazania wyrokiem od trzech lat więzienia.

Radziwiłł: Znikną kolejki dla pacjentów

Polska

Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł zapewnił, że od pierwszego dnia, kiedy w życie wejdzie ustawa o sieci szpitali, nie będzie kolejek dla pacjentów.

Solidarność szefowych rządu? Kopacz: Nie latałam wojskową CASĄ do domu, ale premier ma takie prawo

Polska

Nie jest to coś złego, że ktoś wsiada do samolotu i lata. Jeśli to jest coś nagannego, to proszę rozliczać każdego posła – komentowała podróż premier Beaty Szydło samolotem wojskowym do Krakowa Ewa Kopacz.

Kaczyński o "przewietrzeniu" samorządów i "uniemożliwieniu przejęcia służby zdrowia"

Polska

Wybory samorządowe są bardzo ważne, ich wyniki będą miały odzwierciedlenie w kolejnych wyborach parlamentarnych, więc od nich należy rozpocząć przygotowania – mówił szef PiS podczas spotkania z częścią mazowieckich struktur PiS.

Kownacki o podróżach Szydło wojskową CASĄ do domu: "Samoloty są po to, żeby latać"

Polska

Wiceszef MON Bartosz Kownacki odniósł się do informacji dziennika "Rzeczpospolita" o tym, że premier Szydło w dniu wypadku rządowej kolumny przyleciała z Warszawy do Krakowa wojskowym samolotem transportowym CASA.

Globus Polski z "Ucha prezesa" wreszcie na rynku. Czy zakupią go szkoły?

Bez komentarza

Do sprzedaży trafiły inspirowane serialem "Ucho prezesa" globusy, na których widnieje wyłącznie Polska.  Do globusów dołączane są  naklejki z nieistniejącym państwem "San Escobar".

Belka o Amber Gold: Już po reklamie było wiadomo, że to gruby przekręt. "Trzeba być analfabetą, żeby do czegoś takiego nie dojść"

Polska

Były szef NBP Marek Belka powiedział przed sejmową komisją ds. Amber Gold, że nie jest prawdą, iż Narodowy Bank Polski nic nie zrobił w tej sprawie.

Minimum 1000 zł emerytury rolniczej już od marca

Gospodarka

Ubezpieczeni w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego od marca będą mieli prawo do emerytury (lub renty) wysokości minimum tysiąca złotych. Zmiana dotyczy prawie wszystkich świadczeniobiorców KRUS-u, tj. ponad 1,1 mln osób.

Pogoda Warszawa z serwisu
Informujemy, pokazujemy i nazywamy rzeczy po imieniu. Słowem: pokazujemy świat takim, jaki jest. Znajdziecie nas na:

www.wsensie.pl
www.wsensie.tv
www.facebook.com/wsensiepl
www.twitter.com/wSensie


logo wSensie
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo.

2017 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.