niedziela
| 20 maja 2018
 

Był znanym ligowcem, po zakończeniu kariery został zakonnikiem

Redakcja: | 15 kwietnia 2017

Sebastian Szałachowski, piłkarz najbardziej znany z występów w Łęcznej i warszawskiej Legii, buty na kołku zawiesił w 2015 roku. Po zakończeniu piłkarskiej kariery sportowiec postanowił związać swoje życie z Bogiem.

"Szczęść Boże, jestem szczęśliwym mężem i ojcem. Należę do Zakonu Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowane w Lublinie przy parafii Niepokalanego Serca Maryi i Św. Franciszka z Asyżu" na Poczekajce. Pomagam egzorcyście, kapucynowi O. Radomirowi Kryńskiemu. Prowadzę Ognisko Serca Jezusa, które jest dziełem Nowej Ewangelizacji. Pragnę głosić swoim życiem Miłość i Miłosierdzie Jezusa. Dziękuję Bogu za nowe życie w Nim"

– napisał Szałachowski w opisie swojego facebookowego profilu, na którym umieścił wiele zdjęć i wpisów o tematyce religijnej.

Przypomnijmy, że obecny zakonnik na poziomie polskiej ekstraklasy rozegrał 170 spotkań i strzelił 31 goli. Przez lata był cenionym skrzydłowym, jednak jego karierę hamowały poważne kontuzje.

FB S. Szałachowski/90minut.pl/JpR/Fot. FB S. Szałachowski

 

Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij