czwartek
| 22 lutego 2018
 

Kiedyś oskarżała Wyklętych o pedofilię, dziś powiększyła sobie usta. Kariera "aniołka SLD" nabiera tempa

Redakcja: | 05 sierpnia 2017

 ''Wigilia za cztery miesiące a już promują karpie ⯑!?'' , ''Co to za monstrum kolejne'' , ''Straszna jest... ej, poważnie jej się wydaje, ze wygląda fajnie?????'' – te i inne negatywne komentarze odnośnie nowych ust Justyny Klimasary pojawiły się na jednym z portali plotkarskich, który opisał sprawę operacji plastycznej młodej działaczki SLD.

Dwudziestojednoletnia Justyna Klimasara jest politykiem SLD oraz członkiem Rady Krajowej Federacji Młodych Socjalistów. Zasłynęła m.in z obrażania Żołnierzy Wyklętych i gloryfikowania generała Wojciecha Jaruzelskiego.

"Marzy mi się PL w której ulice będą nazywane nazwiskami prawdziwych bohaterów takich jak generał Jaruzelski, a nie bandytów typu Łupaszko!"

"Wśród Wyklętych było mnóstwo bandytów, ale także dzieciobojców i pedofil! Mordowali także niewinne dzieci, wspominają ich ludzie bezduszni"

– pisała na Twitterze działaczka SLD.

Być może Klimasara uznała, że rozgłosu nigdy za wiele. Postanowiła powiększyć sobie usta, które następnie zaprezentowała całemu światu na swoim profilu na Instagramie. Zapewniała też, że to jedyna operacja plastyczna, której się podjęła. Dostało się także krytykom nowego wyglądu działaczki Sojuszu. 

"Sztuczna ja wg Pudelka⯑ Moi kochani hejterzy, naprawdę Wasze opinie o moim wyglądzie mnie smieszą. Kocham jednak takie komentarze, kiedyś tego nie czytałam, ale od dzis bedę zerkać...Mogę być tylko zadowolona skoro mam waszym zdaniem doczepianie włosy i zagęszczanie, jeśli wyglądają na tak porobione to duma, bo dostalamam je w genach. 100% naturalne włosy, zapuszczane 4lata, co miesiąc farbowane i kilka razy w miesiacu odzywiane. Co druga laska chce duże usta, nie każda robi moje są w sam raz...Ja chyba mogę być rozbawiona, nikt nie wpadł na to, ze mając lat 21 nie będę wyglądać jak 17latka...Poza tym wole, gdy patrzy sie na mnie jak na dzialaczke. Wierna pogladom jestem od lat, a mam tylko 21. To takie dzis rzadko spotykane.⯑⯑⯑" (pis. org. – red.)

– napisała Klimasara

pudelek.pl/PB/Fot. FB Justyna Klimasara


Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | Po godzinach | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij