sobota
| 24 marca 2018

Andrzej Piaseczny podpadł homoseksualistom

Redakcja: | 18 listopada 2017
Andrzej Piaseczny

 

Andrzej Piaseczny znany jako "Piasek" podpadł środowiskom homoseksualnym. Przyznał, że woli wierzyć w Boga niż wymachiwać "różowymi flagami".


W najnowszej płycie Andrzeja Piasecznego „O mnie, o Tobie, o Nas” znalazł się utwór "God Pride". Artysta w wywiadzie dla Gazety Krakowskiej przyznał, że jeśli wierzy się w Boga i ma się potrzebę wyznawania tego publicznie, to nie trzeba się tego wstydzić. W jego ocenie w czasach, w których wszyscy wymachują flagami i usilnie pokazują dumę z czegoś poprzez organizowanie parad, trzeba zamanifestować dumę z wiary w Boga.

Jego wyznanie spotkało się z ostrą krytyką ze strony znanej gejowskiej pary Marka i Jędrzeja Idziak-Sępkowskich. Para gejów zasłynęła kilka lat temu swoim "wielkim krakowskim weselem". Za pośrednictwem Facebooka homoseksualiści ogłosili swoje zażenowanie.

W oświadczeniu parka podkreśliła, że nie chodzi o wiarę, ale o koniunkturalne posługiwanie się nią. W ich ocenie "Piasek" uczynił z prawdy o swoim życiu tajemnicę poliszynela, jednocześnie ujawniając bardzo osobisty aspekt. Autorzy oświadczenia zarzucają artyście tchórzostwo. Piszą i dodają, że oni woleli zaryzykować swoją karierę niż wyrzec się swoich uczuć. W ich ocenie wyznanie Piasecznego jest celowym przypodobaniem się obecnej władzy, jej wyborcom i prezesowi telewizji.

 

dorzeczy.pl/Oli/Fot. Facebook Andrzej Piaseczny/oficjalny profil 


Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | Po godzinach | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij