niedziela
| 20 maja 2018
 

Platforma dziękuje Polakom i apeluje o dalsze wsparcie protestu opozycji

Redakcja: | 05 stycznia 2017

Zwracamy się z apelem do Polek i Polaków o dalsze wsparcie naszego protestu, a do partii opozycyjnych o jedność w działaniu – brzmi fragment oficjalnego stanowiska zarządu Platformy Obywatelskiej ws. trwającego kryzysu parlamentarnego.

"Żądamy przywrócenia ładu parlamentarnego. Oczekujemy, że budżet państwa zostanie przyjęty w sposób zgodny z demokratycznymi zasadami"

– napisano w oficjalnym komunikacie zarządu Platformy Obywatelskiej.

"Pełną odpowiedzialność za wywołanie, eskalację oraz utrzymywanie obecnego kryzysu parlamentarnego ponosi Marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński oraz PiS"

– podkreślono.

Członkowie PO wyrazili również wdzięczność Polakom za to, że "tak masowo, czynnie i solidarnie wsparli demokratyczny protest" oraz zaapelowali o dalszy udział w proteście.

"Zwracamy się z apelem do Polek i Polaków, do organizacji obywatelskich o dalsze wsparcie naszego protestu, a do partii opozycyjnych o jedność w działaniu"

– czytamy w oświadczeniu PO.

tvn24.pl/AWR/Fot. flickr/Platforma Obywatelska RP

 

Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij