niedziela
| 20 maja 2018
 

W ruch poszły kije bejsbolowe, interweniowała policja. Awantura podczas spotkania z Kijowskim

Redakcja: | 08 stycznia 2017

Podczas spotkania z liderem KOD Mateuszem Kijowskim w Namysłowie na Opolszczyźnie doszło do przepychanek między pseudokibicami a sympatykami Komitetu Obrony Demokracji. Hol tamtejszego ośrodka kultury został zdemolowany przez ludzi uzbrojonych w kije bejsbolowe.

Spotkanie z Kijowskim rozpoczęło się w sobotę wieczorem od wyjaśnień lidera KOD w głośnej sprawie faktur. Kijowski tłumaczył, że cała historia zostanie wyjaśniona w ciągu kilku dni. W Namysłowskim Ośrodku Kultury pojawiła się też grupa około dziesięciu pseudokibiców, którzy zaczęli demolować pomieszczenie. Mężczyźni mieli ze sobą flagi i kije bejsbolowe.

Agresywnych ludzi próbowali uspokoić sympatycy KOD. Doszło do przepychanek i wyzwisk. Na miejsce została wezwana policja. Jak pisze "Gazeta Wyborcza", funkcjonariusze potrzebowali dodatkowego wsparcia, a czworo policjantów zostało w ośrodku do końca spotkania z Kijowskim, który pomimo zamieszania kontynuował rozmowę z publicznością. 

onet.pl/Akkal/Fot. FB KOD


Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij