niedziela
| 20 maja 2018
 

Znany publicysta: "Scheuring-Wielgus nawaliła się jak stodoła i piła za Smoleńsk". Jest reakcja polityk!

Redakcja: | 15 czerwca 2017

Dziennikarz Rafał Otoka-Frąckiewicz ujawnił kulisy powstania słynnego już tweeta Joanny Scheuring-Wielgus, która z Podlasia pisała, że nie została aresztowana podczas blokowania miesięcznicy smoleńskiej.

"Chcecie poznać kulisy powstania tego tweeta @JoankaSW (Scheuring-Wielgus – przyp. red.)? Został wysłany z Supraśla pod Białymstokiem, z wesela syna tamtejszego prezydenta. Na sali bawiło się 20 posłów Nowoczesna, wśród nich Scheuring-Wielgus. Rycha nie było"

– przedstawił wersję wydarzeń Otoka-Frąckiewicz.

"W trakcie imprezy wzmiankowana pani poseł nawaliła się jak stodoła i zaczęła biegać z kieliszkiem wódki wrzeszcząc: Za Smoleńsk!!! Traf chciał, ze na sali była inna posłanka .N, pani Barbara Dolniak, której maż zginął w Smoleńsku. Wielgus została wyprowadzona siłą z sali poza teren budynku i tam kontynuowała imprezę na Twitterze. Cała ta akcja jest tak żenująco zła, że pozostawię ją bez komentarza. Za informację dziękuję DDB"

– dodał publicysta. Z jego komentarzy można wywnioskować, że istnieje nagranie potwierdzające zdarzenie.

Do sprawy odniosła się już sama Joanna Scheuring-Wielgus, która zagroziła Rafałowi Otoce-Frąckiewiczowi procesem sądowym. Również poseł Nowoczesnej Piotr Misiło (zapewnia, że był na owym weselu) zaprzecza jakoby taka sytuacja miała miejsce.

M.O./Fot. wSensie.pl


Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij