czwartek
| 22 lutego 2018
 

Technik elektryk Wałęsa znowu się ośmiesza. Tym razem nazwał się... profesorem

Redakcja: | 11 października 2017

Lech Wałęsa znowu popłynął. Tym razem zaapelował do profesora Jerzego Nowaka, aby ten pogadał z nim jak... "Profesor z profesorem". Problem w tym, że wykształcenie Wałęsy skończyło się na technikum elektrycznym.

"Pogadajmy jak Profesor z profesorem. Na YouTube i nie tylko kilku kłamców, do których dołączył ostatnio profesor Jerzy R.Nowak stara się pomówieniami ubliżać i ponizać mnie. Czasem odpowiadam kłamcom zawsze tylko brutalną prawdą"

– napisał Wałęsa. 

"Profesorze Nowak dziękuje Panu za wielkie uznanie i podziw wynikający z moich odpowiedzi. Do tego momentu mówi Pan prawdę a dalej bezczelnie Pan kłamie i pomawia mnie. Panie profesorze na wszystkie świętości oświadczam Panu, co jest do szybkiego udowodnienia . Od zawsze do dnia dzisiejszego zabraniałem kategorycznie dziennikarzom i innym pytającym by wcześniej nie ujawniali czy informowali mnie o zamiarze treści pytania. A już przygotowanie pytań i nauczenie mnie odpowiedzi było i jest nie do pomyślenia. Nigdy to się nie zdarzyło raz jedyny raz próbowano przygotować mnie na słynne spotkanie z P. Miodowiczem i też to grzecznie oddaliłem. W moim przypadku biologicznym pamiętanie przygotowanych odpowiedzi zabiera mi myślenie tu i teraz i to powoduje gorszą, jakość moich odpowiedzi. LW"

– dodał były prezydent.

Bukans/Fot. Lech Wałęsa Memes


Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | Po godzinach | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij