poniedziałek
| 19 marca 2018

Kaczyńska ostrzega młodych Polaków: Solarium uzależnia

Redakcja: | 21 listopada 2017
Marta Kaczyńska

 

Marta Kaczyńska, bratanica Jarosława Kaczyńskiego, świadczy ostatnio na łamach tygodnika "Sieci Prawdy" usługi doradcze. W najnowszym wydaniu Kaczyńska przestrzega przed nadmiernym opalaniem.

Kaczyńska podkreśla jak ważne jest, by młodzi ludzie przed skorzystaniem z solarium byli weryfikowani pod kątem pełnoletniości.

"Podobnie jak w przypadku sprzedaży alkoholu i wyrobów tytoniowych w razie wątpliwości dotyczących wieku klienta usługodawca będzie mógł zwrócić się do niego o przedstawienie dokumentu potwierdzającego pełnoletność. Warto zwrócić uwagę, że pewna analogia pomiędzy wymienionymi używkami a korzystaniem z zabiegów opalania nie jest przypadkowa"

– napisała w "Sieci Prawdy" dodając kilka słów na temat szkodliwości sztucznego opalania.

"To miejsca niebezpieczne dla naszego zdrowia zarówno fizycznego, jak i psychicznego, a limitowanie dostępu do nich jest uzasadnione oraz koniecznie"

– dodała i oceniła z jakich powodów młodzież korzysta z dobrodziejstw solariów.

"Młodzi ludzie w okresie dorastania są przewrażliwieni na punkcie swojego wyglądu, zazwyczaj bardzo krytyczni wobec siebie i nierzadko cechuje ich niska samoocena. Skłonność do popadania w skrajności jest niemal wpisana w ten okres życia młodzieży"

– oświadczyła w gazecie.

 

Se.pl/SanSki/Fot. Facebook Marta Kaczyńska


Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | Po godzinach | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij