czwartek
| 26 kwietnia 2018
 

Polska Fundacja Narodowa, której zadaniem jest promocja Polski na arenie międzynarodowej, podpisała umowę z agencją PR

Redakcja: | 17 kwietnia 2018
Karol Robak

Jak podaje Polsat News, umowa pomiędzy PFN a agencją PR została zawarta 21 marca. Kontrakt został podpisany na pół roku. Do wiadomości publicznej nie została podana informacja, jaką kwotę otrzyma agencja za swoje usługi. W ocenie PFN agencja PR jest potrzebna do obsługi dziennikarzy, którzy zgłaszają się do Fundacji po informacje.

"Praktycznie każdego dnia dostajemy od dziennikarzy wiele pytań o informacje, dane czy prowadzone działania. Polska Fundacja Narodowa zatrudnia obecnie 17 pracowników, którzy prowadzą aż 26 różnych projektów. Nie mieliśmy jednak w zespole dotychczas osób dedykowanych do współpracy z mediami. Dlatego w lutym zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie konkursu ofert wśród największych polskich firm, które w ofercie mają prowadzenie biur prasowych i obecnie z usług takich korzystamy"

– czytamy w oświadczeniu PFN.

Jak wynika z informacji podanych przez media, zakres umowy pomiędzy PFN a agencją PR obejmuje prowadzenie monitoringu mediów, raporty medialne, przygotowanie odpowiedzi na pytania dziennikarzy, organizowanie konferencji prasowych i opracowywanie komunikatów prasowych.

wprost.pl/Oli/Fot. Facebook Karol Robak


Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | Po godzinach | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij