piątek
| 23 marca 2018

Bezwzględni geje adoptowali i skatowali na śmierć bezbronnego maluszka

Redakcja: | 10 października 2017

Źle skończyła się adopcja malutkiej dziewczynki przez parę homoseksualistów. Do tragicznego zdarzenia doszło w Cardiff, stolicy Walii. Dwa tygodnie po adoptowaniu dziecka, okazało się, że zmarło ono na wskutek ciężkich obrażeń. 

We wrześniu 2015 roku Matthew Scully-Hicks i jego życiowy partner Craig rozpoczęli swoją drogę w kierunku adopcji dziecka. Po ośmiu miesiącach proces dobiegł końca, finalnie mała Elsa trafiła do mężczyzn. Zaledwie po dwóch tygodniach zmarła w wyniku urazów głowy, które były bardzo poważne. Sekcja zwłok obnażyła brutalną prawdę. Niemowlak miał m.in. połamane żebra, złamaną kość udową oraz kość czaszki. 

Śledztwo wykazało, że Scully-Hicks znęcał się nad malutką istotą, gdy jego partner był w pracy. Z ustaleń wynika, że sprawca wzywał do domu karetkę, po tym jak zauważył, że dziecko jest nieprzytomne. Podczas wizyty u lekarza "tata" tłumaczył, że siniaki widoczne na ciele dziewczynki to efekt upadku ze schodów. Co ciekawe, śledczy weryfikując zapis z urządzeń elektrycznych pary gejów ujawnili szokującą prawdę. Sprawca wysyłała do znajomych i partnera wiadomości sugerujące, że dziewczynka jest "szatanem przebranym za niemowlę" a on "przechodzi przez piekło". 

Podczas trwającej sprawy sądowej Scully-Hicks odpierał zarzuty twierdząc, że nie ma nic wspólnego ze śmiercią dziewczynki.

pch24.pl/SanSki/Fot. Pixabay

 


Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | Po godzinach | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij