18 listopada 2017
sobota
POGODA:
ZNAJDZIESZ NAS NA:

Trudno uwierzyć w to, że gwałt zaczyna być bagatelizowany. W sytuacjach postawienia zarzutów dotyczących gwałtów szwedzkie sądy orzekają, że to zaburzenie psychiczne. Decyzje swe motywują tym, że takim osobnikom ciężko wytrzymać z dala od szwedzkich dziewcząt.

Obrzydliwym przykładem świadczącym o bezkarności sprawców gwałtów była sytuacja Abdula z Iraku. Mężczyzna został skazany za naruszenie nietykalności cielesnej czternastoletniej dziewczynki ze Szwecji. Oprawca nakręcił filmik z zajścia, w którym gwałci analnie dziecko. Młoda Szwedka podczas zdarzenia mówi wielokrotnie "nie". Według sędziego, muzułmanin "ma prawdopodobnie ADHD, co prowadzi do trudności w zrozumieniu", co oznacza wyraz "nie". Okrutny Irakijczyk groził nastolatce, że pokaże filmik jej rodzinie, jeśli ta nie zdecyduje się na ponowienie stosunku. 

W 2016 roku Abdul został skazany na 10 miesięcy więzienia przez sąd w Gotenborgu. Karą za gwałt było także przekazanie 140 000 koron odszkodowania dla ofiary. Abdul odwołał się od wyroku, więc Sąd Apelacyjny uchylił go. Irakijczyk dostał za to karę zastępczą. Przez pół roku musi uczestniczyć w działalności lewicowego klubu szwedzkiego ROS. I ma dostawać za to gratyfikacje.

 newsbook.pl/SanSki/Fot. Pixabay

 

wycinka w puszczywycinka w puszczy białowieskiejekolodzyhodowla noreknorka hodowlana, ferma norekzakaz hodowli zwierzat futerkowychzakaz hodowli noreknorki Prawda o hodowli norek

Więcej z tej kategorii...

Neobanderowcy pikietowali pod polską ambasadą. "Do Europy z Banderą i UPA"

Wczoraj w Kijowie lokalny oddział neobanderowskiej "Swobody" pikietował pod polską ambasadą. Krzyczeli, że wejdą "do Europy z Niebiańską Sotnią, Banderą, Szuchewyczem i UPA".

Sygnet z wizerunkiem.... "boga"! Obok skarb srebrnych i złotych monet w legendarnym opactwie w Cluny. Archeolodzy zaniemówili...

Około 2200 monet, z czego 21 złotych pochodzących z Hiszpanii i Maroka, ujrzało światło dzienne po tym, jak zostały ukryte w benedyktyńskim opactwie ponad osiem i pół wieku temu. Jednak uwagę wszystkich przykuł zwłaszcza sygnet... 

Tesla oskarżana o brak reakcji na rasizm

Złożony został pozew zbiorowy przeciwko Tesli, która produkuje auta elektryczne. Przedsiębiorstwo miało zezwalać na zachowania rasistowskie.

Chcą wprowadzić opłaty za modlitwę w zabytkowych katedrach we Francji? I to nie księża!

Francuski rząd wpadł na kolejny pomysł, jak zarobić na tym, co zrobił w przeszłości Kościół. Rozważany jest projekt wprowadzający opłatę za wejście do zabytkowych katedr.

Molestowanie seksualne - nowa niemiecka, świecka tradycja

W Kolonii oraz innych miastach Nadrenii na zachodzie Niemiec rozpoczął się karnawał. Punktem kulminacyjnym będzie tradycyjny Różany Poniedziałek, który wypada 12 lutego 2018 roku. W związku z rozpoczętym karnawałem policja już zatrzymała ok. 50 osób.

"Żydzi z Polski to źródło problemu na Bliskim Wschodzie" - antysemicki list księcia Karola?

Do brytyjskich mediów wyciekł list napisany przez księcia Karola w 1986 roku, w którym przedstawił on swoje poglądy na temat Żydów afrykańskiemu podróżnikowi Laurensowi van der Postowi. List powstał niedługo po wizycie Karola i księżnej Diany w Arabii Saudyjskiej, Bahranie i Katarze.

Imigrant zgwałcił kucyka

W berlińskim ZOO Park Görlitz imigrant zgwałcił kucyka. Przerażające sceny rozegrały się na oczach przechodniów.

Wpływowy neobanderowiec ma zakaz wjazdu do Polski. "Warszawa jak Moskwa"

MSZ pozbawiło Wołodymyra Wiatrowycza, szefa ukraińskiego IPN prawa wjazdu do Polski. Wiatrowycz znany jest z wielu jawnie antypolskich wypowiedzi oraz relatywizacji ludobójstwa na Wołyniu. Sam skomentował to skandalicznym porównaniem Warszawy do Moskwy.

Nowy hymn "opozycji totalnej"? Powstał utwór ku czci samobójcy spod PKiN [WIDEO]

Polska

Jacek Kleyff nagrał utwór poświęcony mężczyźnie, który w ramach protestu przed obecną władzą, dokonał samospalenia pod Pałacem Kultury i Nauki. Piosenka nosi tytuł "Piotr S". Spoczywa na nas odpowiedzialność za to, co z tym wydarzeniem zrobimy – powiedział bard.

Cejrowski: Prezydent "Budyń" sprzeciwia się wszystkiemu co sensowne. Z głupkami nie warto rozmawiać!

Bez komentarza

Jak w każdy czwartek, Wojciech Cejrowski gościł w TVP Info, gdzie wraz z redaktorem Rachoniem omawiał bieżące wydarzenia polityczne. Podróżnik odniósł się m.in. do słów prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza.

Kaczmarczyk dla wSensie: Rząd nie może pozwolić na niszczenie przemysłu futrzanego

Polska

Norbert Kaczmarczyk z ugrupowania Kukiz'15 to niewątpliwie świeży powiew na polskiej scenie politycznej. Poseł ustosunkował się w rozmowie z dziennikarzem wSensie.pl do kontrowersyjnego projektu likwidacji jednej z najbardziej dochodowych branży polskiej gospodarki. Mowa tu o hodowli zwierząt futerkowych.

Policja będzie zatrzymywać i "trzepać" domy poszukiwaczy! Mamy policyjną instrukcję!

Polska

Dokument ma na celu uświadomienie funkcjonariuszy, jak mają postępować z poszukiwaczami skarbów, detektorystami, którzy za pomocą wykrywaczy metali i innych urządzeń elektronicznych poszukują zabytków.

Stanowski bezpardonowo o samobójcy spod Pałacu Kultury: "Był pierdo*nięty! To sytuacja jak z Kononowiczem!"

Bez komentarza

Dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski słynie z ciętego języka. Tym razem odniósł się do Piotra S. – mężczyzny, który 19 października podpalił się pod PKiN.

Zakaz leczenia homoseksualizmu coraz bliżej. To ważniejsze niż homo-małżeństwa

Bez komentarza

Homolobby chce zakazać terapii homoseksualizmu, nawet dla tych, którzy chcą się z niego leczyć. Właśnie rozpoczęta została kampania na rzecz zaprzestania terapii homoseksualizmu.

Wskrzeszanie trupa, czyli innowacyjny, elektryczny FSC Lublin

Gospodarka

Podczas Kongresu 590 spółka Ursus SA zaprezentowała prototyp pierwszego elektrycznego samochodu polskiej produkcji.

Warszawska policja zachęca: Wstąp do ekipy Kulsona, a rozbijesz niejeden gang!

Po godzinach

Warszawscy policjanci to jednak mają poczucie humoru... i dobrych marketingowców. Na Twitterze rozniosła się grafika zachęcająca do wstąpienia do "drużyny Kulsona". Mundurowi obiecują, że z nimi rozbije się niejeden gang. Ostatnie słowo stylizowane jest na nazwę niedawnej promocji w jednej z sieci marketów w Polsce.

Raz, dwa trzy, co w szczepionce znajdziesz Ty? (Część I)

Opinie

W społeczeństwie pokutuje mnóstwo mitów na temat szczepionek. Są osoby, które twierdzą, że w skład szczepionek wchodzą śmiercionośne substancje lub na przykład mózg królika, czy serce krowy. Jak jest faktycznie?

Jacek Żakowski: Eurodeputowani Platformy Obywatelskiej uratowali honor Polski!

Polska

Jacek Żakowski na antenie TOK FM podziękował Danucie Huebner, Róży Thun, Michałowi Boniemu, Juli Piterze, Danucie Jazłowieckiej i Barbarze Kudryckiej za poparcie rezolucji przeciwko Polsce.

Pogoda Warszawa z serwisu
Informujemy, pokazujemy i nazywamy rzeczy po imieniu. Słowem: pokazujemy świat takim, jaki jest. Znajdziecie nas na:

www.wsensie.pl
www.wsensie.tv
www.facebook.com/wsensiepl
www.twitter.com/wSensie


logo wSensie
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo.

Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.