czwartek
| 22 marca 2018

Uchodźca zgwałcił szwedzką dziewczynkę. Sąd orzekł, że to "ADHD"

Redakcja: | 18 października 2017

Trudno uwierzyć w to, że gwałt zaczyna być bagatelizowany. W sytuacjach postawienia zarzutów dotyczących gwałtów szwedzkie sądy orzekają, że to zaburzenie psychiczne. Decyzje swe motywują tym, że takim osobnikom ciężko wytrzymać z dala od szwedzkich dziewcząt.

Obrzydliwym przykładem świadczącym o bezkarności sprawców gwałtów była sytuacja Abdula z Iraku. Mężczyzna został skazany za naruszenie nietykalności cielesnej czternastoletniej dziewczynki ze Szwecji. Oprawca nakręcił filmik z zajścia, w którym gwałci analnie dziecko. Młoda Szwedka podczas zdarzenia mówi wielokrotnie "nie". Według sędziego, muzułmanin "ma prawdopodobnie ADHD, co prowadzi do trudności w zrozumieniu", co oznacza wyraz "nie". Okrutny Irakijczyk groził nastolatce, że pokaże filmik jej rodzinie, jeśli ta nie zdecyduje się na ponowienie stosunku. 

W 2016 roku Abdul został skazany na 10 miesięcy więzienia przez sąd w Gotenborgu. Karą za gwałt było także przekazanie 140 000 koron odszkodowania dla ofiary. Abdul odwołał się od wyroku, więc Sąd Apelacyjny uchylił go. Irakijczyk dostał za to karę zastępczą. Przez pół roku musi uczestniczyć w działalności lewicowego klubu szwedzkiego ROS. I ma dostawać za to gratyfikacje.

 newsbook.pl/SanSki/Fot. Pixabay


Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | Po godzinach | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij