czwartek
| 22 lutego 2018
 

Molestowanie seksualne - nowa niemiecka, świecka tradycja

Redakcja: | 12 listopada 2017

W Kolonii oraz innych miastach Nadrenii na zachodzie Niemiec rozpoczął się karnawał. Punktem kulminacyjnym będzie tradycyjny Różany Poniedziałek, który wypada 12 lutego 2018 roku. W związku z rozpoczętym karnawałem policja zatrzymała już ok. 50 osób, część z nich pod zarzutem molestowania seksualnego.

Zabawa rozpoczynająca tradycyjny karnawał rozpoczęła się punktualnie o godzinie 11.11 w sobotę. Tysiące mieszkańców oraz turystów wyszło na ulice miasta. Na straży porządku w Kolonii stało 1000 policjantów. Mimo wzmożonej czujności doszło do przypadków molestowania seksualnego kobiet oraz przypadków uszkodzeń ciała.

Zdaniem rzecznika kolońskiej policji za taki stan odpowiada... zwiększona zawartość alkoholu we krwi. Prowadzi to do bójek i pyskówek.

Kolonia ze względu na zajścia, które miały miejsce w noc sylwestrową w 2015 roku jest pod szczególną obserwacją. W okolicach katedry doszło wówczas do licznych napaści o charakterze seksualnym i rabunkowym. Ofiarami były kobiety. Sprawcami przede wszystkim imigranci z Afryki Północnej.

Wówczas, niewystarczające siły policyjne przez wiele godzin nie były w stanie zapanować nad imigrantami.

telewizjarepublika.pl/Oli/Fot. Facebook Raz prozą, raz rymem - walczymy z propagandowym reżimem


Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | Po godzinach | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij