22 lutego 2017
środa
POGODA:
ZNAJDZIESZ NAS NA:

Argumentacja, jaka została użyta do tego wniosku, jest niemerytoryczna, ponieważ marszałek sejmu wykonywał swoje ustawowe i konstytucyjne obowiązki – powiedział w rozmowie z wSensie.pl Jan Maria Jackowski, komentując wniosek o odwołanie marszałka Kuchcińskiego.

Żeby było jasne, ja trzymam bardzo mocno kciuki za pana ministra Macierewicza, tylko niech coś wreszcie się stanie – mówił Grzegorz Furgo w rozmowie z wSensie.pl, odnosząc się do planów szefa MON w kwestii zakupu śmigłowców dla polskiej armii.

R

To oświadczenie jest skandaliczne. Niestety kompromituje polski rząd, rząd Prawa i Sprawiedliwości zagranicą – powiedział w rozmowie z wSensie.pl Jan Grabiec, komentując odpowiedź polskiego MSZ wystosowaną do Komisji Europejskiej w sprawie przestrzegania zasad praworządności w Polsce.

To chora wyobraźnia ministra Jakiego powoduje takie newsy – powiedział wSensie.pl Michał Szczerba, komentując słowa wiceministra sprawiedliwości, który zasugerował, że za plotkami na temat wydania europejskiego nakazu aresztowania dla Donalda Tuska może stać właśnie środowisko byłego premiera.

Więcej...

wSensnie.tv

Korwin-Mikke o lustracji emerytowanych funkcjonariuszy: Jeśli ludzie pracują dla legalnego państwa, którym była PRL, to nie można za to robić żadnych represji [WIDEO]

Agnieszka Radzik

Rząd chce po prostu okraść tych ludzi, bo nie ma pieniędzy, szuka różnych pretekstów – stwierdził Janusz Korwin-Mikke, komentując plany MSWiA, które chce zlustrować ponad 191 tys. emerytowanych funkcjonariuszy służb PRL.


wSensnie.tv

Lubnauer (N): Waszczykowski przegrał pyskówkę z Timmermansem [WIDEO]

Agnieszka Radzik

Nie zaiskrzyli jak gwiazdy – powiedziała Katarzyna Lubnauer w rozmowie z wSensie.pl, oceniając udział przedstawicieli polskich władz w 53. Konferencji Bezpieczeństwa w Monachium.


wSensnie.tv

Czarnecki (PiS) o słowach Timmermansa: "Baju, baju, będziesz w raju" [WIDEO]

Agnieszka Radzik

Dzisiaj Europa ma dużo poważniejsze wyzwania, niż osobiste wojenki komisarza z Holandii – stwierdził Ryszard Czarnecki w rozmowie z wSensie.pl, komentując słowa Fransa Timmermansa, który wezwał kraje członkowskie UE do zaangażowania się w spór prawny z Polską.


wSensnie.tv

Pięta (PiS): Tusk powinien mieć postawione zarzuty zdrady dyplomatycznej [WIDEO]

Agnieszka Radzik

Od Polaka czegoś wymagamy, od Polaka czegoś oczekujemy, a w mojej ocenie pan Donald Tusk, będąc premierem rządu Rzeczypospolitej, najpierw realizował politykę prorosyjską, a potem – proniemiecką – powiedział wSensie.pl Stanisław Pięta.


 

 

Jaki: Wybrali Polskę na chłopaka do bicia

Polska

Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki skomentował raport, którzy przygotowany został przez przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce. Można w nim przeczytać m.in., że w Polsce dochodzi do łamania prawa, zmiany zmierzają do ograniczenia suwerenności sądów, a sędziowie są fizycznie atakowani.

Grupiński: Metoda Kaczyńskiego to otaczać się miernymi. Kuchcińskiemu złamano kręgosłup

Polska

Były szef klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej uważa, że marszałek sejmu Marek Kuchciński "bardzo dobrze pasuje do koncepcji Jarosława Kaczyńskiego". Rafał Grupiński przyznał, że szanse na odwołanie obecnego marszałka są niewielkie.

Niemcy: Za wyłudzenie socjalu ekspresowa deportacja

Świat

Niemieckie władze planują zmienić prawo, by za wyłudzenie świadczeń socjalnych groziła szybka deportacja. Dotąd tak było tylko w przypadku skazania wyrokiem od trzech lat więzienia.

Radziwiłł: Znikną kolejki dla pacjentów

Polska

Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł zapewnił, że od pierwszego dnia, kiedy w życie wejdzie ustawa o sieci szpitali, nie będzie kolejek dla pacjentów.

Solidarność szefowych rządu? Kopacz: Nie latałam wojskową CASĄ do domu, ale premier ma takie prawo

Polska

Nie jest to coś złego, że ktoś wsiada do samolotu i lata. Jeśli to jest coś nagannego, to proszę rozliczać każdego posła – komentowała podróż premier Beaty Szydło samolotem wojskowym do Krakowa Ewa Kopacz.

Kaczyński o "przewietrzeniu" samorządów i "uniemożliwieniu przejęcia służby zdrowia"

Polska

Wybory samorządowe są bardzo ważne, ich wyniki będą miały odzwierciedlenie w kolejnych wyborach parlamentarnych, więc od nich należy rozpocząć przygotowania – mówił szef PiS podczas spotkania z częścią mazowieckich struktur PiS.

Pogoda Warszawa z serwisu
Informujemy, pokazujemy i nazywamy rzeczy po imieniu. Słowem: pokazujemy świat takim, jaki jest. Znajdziecie nas na:

www.wsensie.pl
www.wsensie.tv
www.facebook.com/wsensiepl
www.twitter.com/wSensie


logo wSensie
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo.

2017 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.