poniedziałek
| 19 lutego 2018
 

Rabiej (Nowoczesna): Gryglas jest człowiekiem zasad i idei, ale nie zasad i idei Nowoczesnej!

Oliver Pochwat: środa, 11 październik 2017

Poseł Nowoczesnej, Paweł Rabiej odniósł się do zapowiedzi utworzenia nowej partii przez Jarosława Gowina.

– Zobaczymy czy to się uda, bo nie jest łatwo stworzyć nową formację polityczną. Jarosław Gowin podejmował takie próby, myślę, że sporo jest osób w Prawie i Sprawiedliwości, które myślą podobnie tak jak on. Natomiast nie jest to łatwe, zobaczymy czy się uda.

– ocenił Rabiej.

Rabiej odniósł się również do odejścia z Nowoczesnej posła Gryglasa

– Ja bardzo ceniłem posła Gryglasa. Był bardzo pracowitym dla Nowoczesnej posłem, współpracowaliśmy razem w akcjach w Warszawie dlatego, że był posłem warszawskim a jako kandydat Nowoczesnej na prezydenta Warszawy realizowałem dużo akcji. Jest to bez wątpienia człowiek idei i zasad, szkoda, że nie idei i zasad Nowoczesnej.

 

– stwierdził.

 

Reporter: Oliver Pochwat

Zdjęcia i montaż: Barbara Goliasz/wSensie.tv

Fot. wSensie.pl

Oliver Pochwat
Author: Oliver Pochwat
O Autorze
Dziennikarz. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji, Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zainteresowania: polityka, konflikty światowe, historia, relacje polsko-ukraińskie, rekonstrukcja historyczna.
Ostatnie Artykuły tego autora

Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | Po godzinach | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij