niedziela
| 20 maja 2018
 

Koniec zwierząt w cyrku? Kolejna wojna pseudoekologów

Redakcja: środa, 06 grudzień 2017
Cyrk Zalewski

Cyrk Zalewski – 135 lat wspaniałych tradycji, siedem pokoleń artystów oraz towarzyszących im zwierząt, dających radość szczególnie najmłodszej widowni. Gdy jednak proponowana przez Sejm nowelizacja Ustawy o ochronie zwierząt wejdzie w życie, nie zobaczymy więcej w Polsce na arenie m.in. wielbłądów i koni. Ustawa ucieszy przede wszystkim tzw. organizacje ekologiczne, które od lat używają wręcz terrorystycznych metod, aby usunąć zwierzęta z areny (na czele z "uśmiercaniem" właściciela  cyrku).

Konkretne argumenty właścicieli cyrku o stałej opiece weterynaryjnej oraz braku przemocy wobec – jak to sami ujmują – "ich przyjaciół" trafiają w próżnię zafiksowanych na punkcie własnej ideologii organizacji.

Pojechaliśmy do państwa Zalewskich, aby obejrzeć ich zwierzęta na żywo oraz dowiedzieć się, jak bardzo utrata zwierząt wpłynie na losy cyrków w Polsce. Zapraszamy do obejrzenia materiału.

 

Redaktor: Pablo

Zdjęcia i montaż: Wanda Zybertówna

Fot. Cyrk Zalewski


Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij