poniedziałek
| 10 sierpnia 2020
Redakcja | 18 lipca 2019

Kibice podpisują "zawieszenie broni" i organizują obronę Białegostoku przed "Marszem Równości"

Kibice podpisują

Jak poinformował portal dzienniknarodowy.pl, w najbliższą sobotę ulicami Białegostoku przejdzie pierwszy w tym mieście Marsz Równości na którym promowane będą postulaty t.j. "małżeństwa i związki partnerskie dla wszystkich, niezależnie od płci; ułatwienia w procesie medycznym i prawnym potwierdzenia płci dla osób transpłciowych czy rzetelna edukacja seksualna".

Społeczny sprzeciw wobec parady organizowanej przez Tęczowy Białystok wyrazili już m.in. mieszkańcy stolicy Podlasia. Ich głosy sprzeciwu poparli także tamtejsi kibice Jagielloni, którzy postanowili zorganizować tego dnia "spotkanie Kibiców z całego kraju w związku z obroną miasta przed zboczeńcami". Komunikat fanów piłki nożnej w tej sprawie opublikowano na portalu stadionowioprawcy.net.

W najbliższą sobotę dnia 20.07.2019 roku w centrum miasta odbędzie się wielkie spotkanie Kibiców z całego kraju w związku z obroną miasta przed zboczeńcami. Wszystkie frakcje działające na Jagiellonii jednogłośnie podjęły decyzję o tym, że w ten weekend na terenie Podlasia będzie panował pakt o nieagresji wśród kibiców z całej Polski. W sobotę do Białegostoku przyjedzie wiele ekip z całego kraju, więc My jako gospodarz musimy zebrać się konkretnie i pokazać siłę kibiców z Białegostoku. W samo południe zbieramy się na Placu Niezależnego Zrzeszenia Studentów (koło Centralu, tam gdzie zawsze były fety po wicemistrzostwach) gdzie do godziny 14:00 zgłoszoną będziemy mieli legalną pikietę.

Przekazujcie informację wszystkim znajomym kibicom, kolegom z osiedla, szkoły. Wszyscy o 12:00 widzimy się w centrum miasta. I jeszcze raz informuję o Pakcie o nieagresji, czyli taki jaki panuję na reprezentacji czy na Marszu Niepodległości 11 listopada. W ten weekend wszyscy Kibice mogą poruszać się w swoich barwach klubowych i nikt nie ma prawa powiedzieć złego słowa czy też podnieść ręki.

Również 20 lipca w Białymstoku odbędzie się marsz równości organizowany przez środowisko lesbijek, gejów, biseksualistów, transgenderycznych. Do naszego miasta ma przyjechać jakaś garstka zboczeńców z całej Polski, która pod przykrywką marszu równości chce przyciągnąć do siebie młodzież z naszego miasta i regionu. Każdy, kto choć trochę interesuję się tematem, to zapewne widział ich homoparady z Warszawy, Gdańska, Częstochowy gdzie w sposób jawny profanowano i wyśmiewano symbole religijne wiary chrześcijańskiej. Nie możemy pozwolić by poprzebierani pajace to samo uczynili w Białymstoku! Dlatego zbieramy się w centrum miasta w jak najliczniejszej grupie i działamy.

dzienniknarodowy.pl/MS/Fot. Bernenka [CC BY 2.0], Wikimedia Commons


wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Zgodnie z rozporzadzeniem możesz cofnąć zgode którą wcześniej nam dałeś. Jednak uprzedzamy że portal może przestać działać poprawnie. Cofnij zgodę.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Więcej o polityce prywatności możesz przeczytać tutaj.