piątek
| 20 lipca 2018

Tak "dyskutują" zwolennicy eko-ideologii. Posłowie bez słowa przepchnęli niezgodną z konstytucją ustawę o zakazie hodowli!"

Redakcja: czwartek, 22 marzec 2018
Komisja ustawodawcza

Posłowie przepchnęli ustawę niezgodną z Konstytucją! Podczas posiedzenia Komisji Ustawodawczej w Sejmie posłowie zagłosowali za dalszym procedowaniem ustawy, która wprowadza m.in. zakaz hodowli zwierząt na futra. Norbert Kaczmarczyk (Kukiz'15) zmiażdżył Krzysztofa Czabańskiego (PiS).

Wczoraj Komisja Ustawodawcza pochyliła się nad ustawą zakazującą hodowli zwierząt. Jak widać na nagraniu, zwolennicy ograniczenia wolności nie wykazali zbytniego szacunku dla sprawy dotyczącej bezpośrednio dziesiątek tysięcy ludzi.

– Państwo zarządzają ludzkim strachem. Rolnicy boją się przyjechać na protest, żeby z wami porozmawiać. Nie wpuszczacie ich nawet na komisję

– powiedział poseł Kaczmarczyk podczas posiedzenia komisji.

– Boicie się ludzi. Boicie się z nimi merytorycznie dyskutować. I to jest najgorsze. Czy pan stanie naprzeciw tych ludzi i powie im, że likwiduje ich miejsca pracy?

– pytał poseł Kaczmarczyk.

– Proszę nie rozkładać rąk, tylko patrzeć mi w oczy, kiedy do pana mówię

– zwrócił uwagę poseł Kaczmarczyk posłowi Czabańskiemu.

W odpowiedzi... zarządzono głosowanie w sprawie pchnięcia projektu ustawy dalej. Poseł Kaczmarczyk oraz obywatele, których reprezentował, pozostali bez odpowiedzi.

Wcześniej sejmowi prawnicy wykazali, że ustawy zakazujące hodowli zwierząt futerkowych są sprzeczne i z polskim, i z unijnym prawem.

 

 

Operator: wyroi

Montaż: Marcin Hernik/wSensie.pl

Fot. wSensie


Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Zgodnie z rozporzadzeniem możesz cofnąć zgode którą wcześniej nam dałeś. Jednak uprzedzamy że portal może przestać działać poprawnie. Cofnij zgodę.