piątek
| 20 lipca 2018

Jakubiak (Kukiz'15) dla wSensie.pl: Wałęsa jest mentalnie w 1992 r. kiedy zaczął od zamachu stanu

Oliver Pochwat: środa, 04 lipiec 2018
Marek Jakubiak

Marek Jakubiak skomentował dla portalu wSensie.pl słowa Lecha Wałęsy zamieszone na portalu społecznościowym Facebook. Były prezydent zapowiedział, że użyje broni palnej, jeśli ktokolwiek będzie chciał mu przeszkodzić w obronie Sądu Najwyższego.

"Tej władzy nie wolno szanować. Ta władza łamie konstytucje, niszczy dorobek i dobre imię Polski. Ja mówię zdecydowane »już dość«. Jeśli podniosą łapę na Sąd Najwyższy, to jadę do Warszawy 4 lipca, by głównego sprawcę odsunąć od możliwości zniszczenia podstawowego strażnika demokracji. Będę chciał to zrobić pokojowo, ale jeśli ktokolwiek – w tym policja – stanie mi na przeszkodzie, będę walczył i bronił się. Przypominam, że mam broń i pozwolenie do obrony osobistej"

– napisał Lech Wałęsa.

– Pan prezydent chyba jest mentalnie w 1992 r. roku, kiedy to po ujawnieniu akt osobowych zaczął od zamachu stanu

– powiedział Marek Jakubiak.

– Lata Lecha Wałęsy minęły, choć dalej widać, że czuje się duchem młody

– ocenił poseł.

– Lepiej by było, gdyby skupił się nad wyjaśnieniem swojego życiorysu lub napisaniem rzetelnej książki z wytłumaczeniem pewnych aspektów jego życia, a nie teraz nawoływał do buntu

– dodał.

Reporter: Oliver Pochwat

Zdjęcia i montaż Barbara Goliasz

Fot. wSensie


Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Zgodnie z rozporzadzeniem możesz cofnąć zgode którą wcześniej nam dałeś. Jednak uprzedzamy że portal może przestać działać poprawnie. Cofnij zgodę.