niedziela
| 17 czerwca 2018

Awantura! Rafalala z bronią w Arkadii! Atak dresów! "Psiknij to Ci za*ebie!" (WIDEO)

Redakcja: niedziela, 21 styczeń 2018
Rafalala

Większość Polaków spędza niedzielne wieczory w centrach handlowych. Fani zakupowego szaleństwa wyjątkowo zapamiętają tę dzisiejszą. Koło godziny 21:00 na terenie Arkadii doszło do starcia Rafalali i ekipy dresiarzy. Motyw awantury nie jest znany. 

Nasz reporter robił zakupy w perfumerii Sephora, gdy nagle usłyszał wrzaski i przekleństwa za swoimi plecami. Okazało się, że do drogerii wbiegła zdyszana i wystraszona Rafalala w towarzystwie małego pieska rasy jack russell terrier. Tuż za nią przybiegli mężczyźni odziani w dresy i kilka młodych dam. Doszło do rękoczynów i głośnych przekleństw. Rafalala broniła się psikając gazem w kierunku przybyłego kolektywu. Obelgi kierowane do Rafalali odnosiły się do jej wyglądu i transsekualizmu. Wszystko zarejestrował nasz telefon. Z uwagi na problemy techniczne nie dało się nakręcić całości.  

Reporter: Sandra Skibniewska

Zdjęcia: Sandra Skibniewska

Montaż: Marcin Hernik

Fot. wSensie.tv

 

 

 


Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Zgodnie z rozporzadzeniem możesz cofnąć zgode którą wcześniej nam dałeś. Jednak uprzedzamy że portal może przestać działać poprawnie. Cofnij zgodę.