czwartek
| 21 czerwca 2018

Słowiński (Obywatele RP): KOD jest czymś podobnym do PiS, tylko liberalnym [WIDEO]

Piotr Lekszycki: wtorek, 27 grudzień 2016

W KOD-zie nie podoba mi się – i to trzeba powiedzieć – kult jednostki Kijowskiego, nie podoba mi się przejęcie języka Prawa i Sprawiedliwości, bo hasła: "tu jest Polska", "tu są Polacy", "jesteśmy Polakami", to są hasła Jarosława Kaczyńskiego – stwierdza w rozmowie z wSensie.pl Sebastian Słowiński z Obywateli RP.

– On ma do nich pełne prawo. Natomiast jeśli ktoś staje w kontrze do posła Kaczyńskiego, wydaje mi się, że nie powinien używać jego języka, jeżeli naprawdę nie podoba im się to, co się robi

– dodaje działacz Obywateli RP, który uważa, że ruch, w którym działa "nie opowiada się – w przeciwieństwie do KOD-u – za jakąś opcją polityczną".

– Ja jestem w dużej mierze anarchistą i nie głosuję, dlatego nigdy nie poszedłbym z KOD-em

– zarzeka się Słowiński. 

– Według mnie KOD jest czymś podobnym (do PiS – red.), tylko liberalnym

– podsumowuje. 

Reporter: Piotr Lekszycki
Zdjęcia i montaż: Janusz Kojro/wSensie
Fot. wSensie

 

Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Zgodnie z rozporzadzeniem możesz cofnąć zgode którą wcześniej nam dałeś. Jednak uprzedzamy że portal może przestać działać poprawnie. Cofnij zgodę.