poniedziałek
| 18 czerwca 2018

Mira Jankowska dla wSensie.pl: Remedium na kryzys męskości jest świadoma kobiecość

Marta Maciejewska: wtorek, 05 czerwiec 2018
Mira Jankowska

Mira Jankowska, założycielka i rektor Mistrzowskiej Akademii Miłości, w rozmowie z portalem wSensie.pl opowiedziała o kryzysie męskości, o remedium na niego oraz o tym, jak szukać i rozwijać swoją kobiecość. Nasz gość zdradził również, jakie są wyznaczniki męskości i kobiecości.

Mira Jankowska w rozmowie z portalem wSensie.pl odniosła się do stwierdzenia, że remedium na kryzys męskości jest odkrywanie swojej kobiecości.

– Bez wątpienia. Świadoma kobiecość, kobiecość, która nie jest narzucająca się i despotyczna ani dominująca, tylko kobiecość, która swoją kobiecą subtelnością, chociaż kobieta może być bardzo stanowcza też wtedy, wyzwala w młodym mężczyźnie, albo po prostu w mężczyźnie dojrzałym to, co on powinien też jako mężczyzna w sobie osiągnąć. Zresztą oddziałujemy na siebie w dwie strony, więc jeżeli obok mnie jest też mężczyzna, który jest dojrzały i który pomaga mi stawać się kobietą, dojrzewać do mojej kobiecości, to też będzie dobrze. Oby takich przypadków i środowisk było jak najwięcej

– mówiła Mira Jankowska, rektor Mistrzowskiej Akademii Miłości.

Fot. wSensie.tv


Zobacz więcej z kategorii: Polska | Świat | Gospodarka | Opinie | Bez komentarza | wSensie.tv
wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na naszych stronach znajdą Państwo najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz wideo. 2018 Copyright wSensie.pl
Zgodnie z rozporzadzeniem możesz cofnąć zgode którą wcześniej nam dałeś. Jednak uprzedzamy że portal może przestać działać poprawnie. Cofnij zgodę.